O NAS

Witaj na stronie hurtowni stali Insbud!

Istniejemy na rynku dystrybucji wyrobów hutniczych od 1995 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy się poprzez poszerzanie zakresu oferowanych towarów i usług.

Jesteśmy akcjonariuszem i stałym partnerem handlowym EUROPEAN STEEL GROUP kooperującej z hutami i firmami handlowymi z Europy i całego świata, tworząc wraz z nią wiodący podmiot w dystrybucji stali na polskim rynku.

Dzięki wypracowanej, stabilnej pozycji jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym dla naszych dostawców czyli hut, walcowni i zakładów prefabrykacji stali. Terminowość dostaw, połączona z jakością potwierdzoną odpowiednimi atestami, a także doświadczona kadra, wspierana nowoczesnym zapleczem technicznym i informatycznym oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że nasze starania znajdują uznanie w ocenie odbiorców.

Nieprzerwanie prowadzimy działania mające na celu budowanie wizerunku naszej firmy jako solidnego, stabilnego a przede wszystkim konkurencyjnego partnera dla odbiorcy hurtowego.

Ostatnie lata zaowocowały ogromnym wzrostem sprzedaży. Wierzymy, że kolejne lata przyniosą nam nowe wyzwania, które zapiszą się pozytywnie w kartach historii Insbud Sp. z o.o.